Revolution Slider Error: Slider with alias water-coffee not found.
Maybe you mean: 'Coffee-Delivery'

Otomatta 20 Yıllık Deneyim

Adsız.002

BRAVO OTOMAT, Sıcak-Soğuk içecek otomatları ile Snack yiyecek otomatlarının; satışını, kiralanmasını, işletimini, teknik servis ve ürün tedarik hizmetlerini modern, kaliteli ve geniş ürün yelpazesinde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

1481814525116

Arzu ettiğiniz hizmet kalitesini, sıcak ve soğuk içeceklerdeki lezzet ve keyfi, binlerce ticari işletmenin de tercihini, BRAVO OTOMAT sizlerin ayağınıza kadar getirmektedir.

Otomatlarımızda ESPRESSO, CAPPUCCINO, KAHVE, ÇAY, SICAK ÇİKOLATA, SÜTLÜ ÇİKOLATA, SÜTLÜ KAHVE gibi geniş ürün yelpazesindeki lezzetler, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca şirketimiz, otomatların kurulumu, bakımı, dolumu, programlanması ve ürün temini gibi konularda sizlere güvence vermektedir.

sl2-s.jpg

1997 yılında kurulan BRAVO OTOMAT, kuruluşunu takip eden 10 yıl içerisinde NESTLE’nin Türkiye’deki en deneyimli ve en büyük otomat operatörü haline gelmiştir. Bu süre zarfında Vending-Otomat Sektörü’nde bir çok ilke ve başarıya da imza atmıştır.

18 Çeşit Soğuk İçecek
65 Çeşit Atıştırmalık
14 Çeşit Sıcak İçecek
105 Mutlu Çalışan

Şirket Merkezindeki Destek Hizmetleri Birimleri ve 7 gün 24 saat gezici Teknik Servis Ekipleri ile sürekli ve kesintisiz olarak; montaj, kurulum, dolum, yedek parça ve teknik destek hizmetleri vermekte, gerektiğinde de müşterilerimizin talebi ile Acil Teknik Servis hizmetlerinide sunmaktadır

İŞ ORTAKLARIMIZ